POKRAČOVAT & PŘIDAT UBYTOVÁNÍ

12 měsíců / 1490,00 Kč 1890,00 Kč 12 měsíců ZDARMA!  
 Garantujeme 100% vrácení peněz, v podobě množstva nových objednávek na ubytování. 
 Cena je konečná, žádné další poplatky v průběhu 24 měsíců neplatíte. 

 

Časté otázky


Jak to funguje?

Prezentace obsahuje všechny kontakty na ubytovatele. Hosté kontaktují přímo Vás prostřednictvím emailu, telefonního čísla, rezervačního formuláře (přijde Vám na email). Celá komunikace pak probíhá mezi hostem a Vámi bez prostředníka. Za zprostředkování pobytu si žádné provize nebereme.


Jsem spoluprací smluvně vázaný?

Ne. Pro registraci ubytovacího zařízení na portálu MojeUbytko.cz není nutná žádná smlouva, neexistují žádné výpovědní lhůty, žádné penále apod.- spolupráce je založena jedině na spokojenosti ubytovatele. Prezentaci můžete v případě jakéhokoliv důvodu kdykoliv zrušit.


Jsem omezen při tvorbě cen a nabídky?

Ne. Vše si určujete Vy a máte plnou kontrolu nad cenami, rozsahem nabízených služeb, dostupností i celou komunikací se zákazníkem.


Mohu sám provádět úpravu prezentace?

Ano. Kdykoliv můžete velmi snadno změnit obsah všech částí prezentace kromě hlavní fotografie. Změny jsou zdarma a zvládne jejich opravdu každý. Po provedení změny ihned vidíte výsledek.


 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

kontaktní formulář   |   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   |  +421 944 412 340

 

 

 

POKRAČOVAT & PŘIDAT UBYTOVÁNÍ